Quote

Przyrzekam, że jako doradca podatkowy będę wykonywać ten zawód kierując się dobrem swoich klientów, z całą sumiennością i rzetelnością, zgodnie z prawem, wiedzą i zasadami etyki zawodowej. Poznane w związku z wykonywaniem zawodu fakty i informacje zachowam w tajemnicy wobec osób trzecich.

Rota ślubowania Doradców Podatkowych

Doradca Podatkowy jest zawodem zaufania publicznego, łączącym pracę księgowego i finansisty z pracą prawnika. Usługi doradców podatkowych obejmują szeroko rozumianą analizę i zarządzanie finansami klienta, od wskazania korzystnych możliwości zainwestowania nadwyżek aż po optymalizację podatków. Doradca podatkowy pomaga we wszystkich sprawach związanych z rozliczeniami firmy (KPiR, pełna księgowość, kadry i płace). Wesprze również klienta w zakresie ochrony życia, zdrowia i mienia (polisy, ubezpieczenia).

Biuro rachunkowe Business Lantern Tax zaprasza do skorzystania z usług doradców podatkowych.

 

Janusz Rynk
Janusz Rynk jest doradcą podatkowym od 2001r, kiedy zdał egzamin państwowy i został wpisany na listę doradców podatkowych pod nr 09673. Bogata praktyka zawodowa i doświadczenie pozwala mu na działania obiegające od utartych schematów i elastyczne podejście do potrzeb Klientów.
W 1996 r z tytułem magistra ukończył Uniwersytet Łódzki na wydziale Ekonomii. Studiował również Psychologię biznesu dla menadżerów w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
W swojej pracy codziennie wspiera klientów w rozliczeniach z fiskusem i pomaga przedsiębiorcom przebrnąć przez zawiłości podatkowe. W ramach usług doradcy podatkowego rozwiązuje problemy związane z interpretacją przepisów oraz doradza i poszukuje sposobów optymalizacji zobowiązań podatkowych. Zapewnia pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz wybór optymalnej formy prawnej działalności. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku od towarów i usług, podatku od spadków i darowizn oraz przekształcania spółek.
Jego zainteresowania nie sięgają tylko podatków ale również realizuje się jako prawdziwy wizjoner, innowator technologii, fascynat robotyzacji i sztucznej inteligencji, które optymalizują pracę działów księgowości i finansów. Twórca oprogramowania Mobevo, ułatwiającego pracę księgowych, automatyzującego wprowadzanie faktur do systemów księgowych, opartego na OCR.
Doradca podatkowy – Janusza Rynk gwarantuje firmom bezpieczne i skuteczne prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie rachunkowości.
 

Business Lantern TAX

Jesteśmy częścią
grupy FPD

Janusz Rynk
Doradca Podatkowy
pl. Obrońców Pokoju 12
27-500 Opatów
NIP: 6581283415
REGON: 291733129